top of page

Alyvinis 80-metis

Nesibaigianti šventė. Turiu du mylimus senelius. Juos taip myliu, jog organizuoju ne tik didelę bendrą šventę jų abiejų jubiliejams ir 55-osios vestuvių sukaktuvėms, tačiau ir gražius gėlėtus pietus tikrąją šventės dieną.


Kadangi su mama laikomės taupomojo požiūrio - dekoruoti sezoninėmis gėlėmis, pasirinkome alyvas. Liaudies išmintis byloja, kad alyvomis geriausia dekoruoti trečiajį gegužės šeštadienį. Išmintis išmintim, tačiau mes pasiruošėm rizikuoti ir dekoruoti vidury birželio.


Pietus rengėme savo kieme tik su šeimos nariais, tad nusprendėme, jog kvietime tikslios vietos nebūtina nurodyti. Pasirinkome subtilią užuominą į šventės dekorą - alyvų sodas.Šventiniam stalui dekoruoti pasirinkome stiklo ir balto porceliano derinį, kurį pagyvino alyvinės žvakės bei pačios alyvos. Kai pagalvoji, viskas ko reikia puošniems šventiniams šeimos pietums - tai keletas akimirkų močiutės palėpeje. Tokio džiaugsmo ten galima atrasti! Jau ne kartą teko dekoruoti šventes palėpės atradimais.Rengiant šventes, kurias planuojate dekoruoti šviesiomis, pastelinėmis spalvomis, rekomenduoju apsilankyti Tiger parduotuvėse. Jose tikrai rasite įvairių pastelinių žvakių, tiek lazdelės tipo, tiek įvairaus aukščio, storio ar net su papildomais raštais ar marmuriniu efektu.Kadangi alyvos sudarytos iš daugelio mažų žiedelių, keletą šakelių galima tiesiog pabarstyti pavieniais žiedeliais ant takelio, panaudoti kaip dekoraciją lėkštėse arba padabinti žiedais stalo įrankius.


Dažnai rengiant nedideles šventes namuose, rekomenduoju pasigaminti medvilnines arba linines baltos spalvos servetėles. Jos šventiniam stalui suteiks elegantiškumo, o, svarbiausia, tiks prie bet kokios tematikos!

Norėdami įvesti šiek tiek įvairumo, kiekvienai šventei pasirinkite vis kitokį lankstymą ar pateikimą.


Keletą variantų galite rasti čia:Nedideliems šventiniams pietums, tortas tikrai nebūtinas. Pasirinkite keletą vienetinių desertų, jog svečiai galėtų pasimėgauti įvairiais skoniais, kadangi tikrai ne visiems patinka vien tik vaisiniai, arba šokoladiniai desertai.


Jeigu desertus pasirenkate tiekti iškart ant stalo - pabandykite jų spalvas ir dekorą suderinti su švente.


Panna cotta „Alyva“ su meile ir kūrybiniu akcentu paruošta Julija MB.


Su meile,

Noriu Tave pakviesti
Indų ir dekoracijų nuoma:


Taurė

Tūris: 200 ml, turimas kiekis: 24 vnt.


Stikliniai indai su dangteliu

Didžioji vaza (37 cm aukštis), turimas kiekis: 2 vnt. Mažoji vaza (26 cm aukštis), turimas kiekis: 2 vnt.


Penkiašakė balta žvakidė

Aukštis: 41 cm, turimas kiekis: 2 vnt.


Comments


bottom of page