top of page

Vakarienė itališkai

Kai neturi galimybės keliauti ir aplankyti nematytus kraštus, pažinti nepažintas kultūras, paragauti neragauto, tai savo kieme imi ir persikeli į kokią nors kitą šalį. Šįkart pasirinkome Italiją!


Nusprendėme, jog mūsų Italija bus kupina citrinų, žalumos ir ramunėlių.

Tad dekorui naudojome žalumą, pievoje skintas ramunėles ir LIDL įsigytas geltonas geltonas citrinas.Tad šie elementai ir spalvos dominavo ne tik vakaro dekore, tačiau ir kvietimuose, kuriais apie pažintį su Italija pranešėme savo artimiesiems, tačiau ir padėkos kortelėse.Vakaro metu, be abejo, pagrindiniu patiekalu tapo pica. Išbandėme net keturias, visiškai skirtingas picas, kurias kepėme patys su meile! Taip pat, ruošėme daug įvairių užkandukų, kurie atskleidė įvairius itališkus skonius. Vakarui padėjo pasiruošti gardėsiai rasti parduotuvėje "Sapore d'Italia".

Atradimu tapo žaliosios vynuogės, marinuotos laimo sultyse!Pasisotinę picomis, ėjome ieškoti Italų mafijos paslėpto lobio. Pirmiausia visi burtų keliu pasidalino į dvi grupes, tuomet kiekviena grupė gavo po pirmąją užuomeną, kurią išsprendę skubėjo ieškoti antros... trečios... šeštos užuomenos, kurią perpratę gavo žemėlapį su lobio vieta.Komanda, atradusi lobį, džiaugėsi savo Italijos mafijos auksu, o vos per plauką likusi grupė - guodėsi saldžiomis citrinomis.Jau vakarėjant, pamiklinome savo protus, dalyvaudami protmūšyje, kurį sudarė tris etapai:

  • Italija

  • Protų protas

  • Linksmasis turas.

Pagilinę savo žinias, skanavome desertus ir, gurkšnodami kavą ar arbatą, gerėjomės jaukiu ir šiltu vakaru, po savo nuosavomis žvaigždėmis.Ačiū Tau, kad dalyvavai prisiminimuose iš mūsų Italijos vakaro!

Su meile,

Noriu Tave pakviesti

Commentaires


bottom of page