top of page

Kai pandų mylėtoja atrado savo pašaukimą

Idėja.

Mintis.

Tai viskas, ko reikia, norint sukurti įsimintiną šventę.

Na, galbūt dar šlakelio kūrybingumo.


Praėjo lygiai 1,5 metų nuo pirmos teminės šventės, kurią teko surengti. Tiek reikėjo laiko, jog susikaupčiau ir pasidalinčiau su visais savo džiaugsmu, planuojant šeimos šventes.


Kaip viskas prasidėjo? Ogišitaiplabaipaprastai

Prieš tris metus iš Aliexpress parsisiunčiau pieštukinę su pandomis. Nuo to laiko, kaip žinote, visur mus sekantis internetas, pradėjo siūlyti įvairias idėjas/dekoro detales/priemones, tinkančias pandų ir gamtos mylėtojui. Panašu, kad per metus laiko tokie vaizdai pasėjo sėklą mano pasąmonėje.


Visi man artimiausi žmonės žino, jog savo gimtadienio švęsti nemėgstu. Klausiate kodėl? Nežinau, galbūt tai siejasi su tuo, jog jis yra lapkričio 1 d.

Visgi, prieš 1,5 metų nusprendžiau padaryti išimtį ir surengti ne šiaip sau gimtadienį, o teminį vakarėlį. Pandų vakarėlį.


Man, mylinčiai šiuos gyvūnėlius, idėjų ieškojimas šventei buvo vienas malonumas.

Panaršiusi įvairiuose interneto kampeliuose. Pasidairiusi po vietinių tiekėjų pasiūlymus. Nusprendžiau. Pandų vakarėlis tikrai bus.


Kadangi šventė teminė, mano nuomone, svarbiausia apie tai pranešti yra svečiams. Taip jie galės šventei ruoštis kartu. Prisipažinsiu, šie kvietimai nebuvo mano pirmieji, tačiau tai buvo pirmas kartas, kuomet teko ruošti maketą, ieškoti, kur kvietimus atspausdinti, galvoti apie vokelius ir svarbiausia, kaip laiku įteikti visus kvietimus, kai mane ir būsimus svečius skiria didelis skaičius kilometrų.


Rengiant teminę šventę, svarbu perteikti, kuo daugiau detalių, kurios padėtų svečiams susidarytų geresnį ir tinkamą vaizdą, ko galima tikėtis. Nuostabu, kai detalės pateikiamos įdomiai, galbūt net kiek šmaikštokai, tuomet svečiai nesijaus įsprausti į rėmus.


Nors kvietime niekur nebuvo užsiminta apie aprangos kodą, daugelis svečių šventei pasirinko baltą, juodą ir žalią spalvas. Pasigamino pandos ausytes. Ar net apsipiešė akis juodai. Lyg tikra panda.

Sunku nusakyti žodžiais, kiek tai džiaugsmo man suteikė. Tačiau galiu nuoširdžiai pasakyti, jog tai viena iš priežasčių ir paskatų tam, kuo užsiimu šiandien - kvietimų gamyba, kuklių švenčių organizavimu ir dekoravimu.


Tęsiant gimtadienio temą...

Nežinau, kodėl, bet su pandomis man asocijuojasi ne tik bambukai, tačiau ir monstera lapai. Dėl šios priežasties jie dominavo visame šventės dekore - staltiesė, vardo kortelės, puokštės ant stalo, saldus stalas (o gal turėčiau sakyti lentynėlė?), foto zona...


Šventinės vakarienės stalą padengiau lapais puošta staltiese. Turbūt pirmą kartą gyvenime manęs neerzino žalieji lėkščių apvadėliai. Sakyčiau, net puikiai pasitarnavo, išlaikant šventės tematiką. Kadangi visi svečiai jaukiai susėdo prie vieno stalo - dekoravome vos dvejomis puokštėmis, kurias sukūrėme iš dirbtinių monstera lapų.Dirbtinius monstera lapus panaudojau ne tik šventiniam stalui, tačiau ir foto zonai bei saldumynų lentynai dekoruoti.

Foto zonai užsisakiau iš Aliexpress foto sienelę ir pagalvėles. Nuoširdžiai prisipažįstu, arba nemoku elgtis su tokiomis foto sienomis, arba tikrai tai prasčiausia investicija šiai šventei, kadangi niekaip nepavyko išlyginti susidariusių lenkimo linijų.

Nuostabus suoliukas su kailiuku - Rasos gėlės.


Jog šventė neprailgtų, buvau pasiruoši keletą žaidimų.


Vienas iš jų - surask pandos nosytei vietą. Pasiruošimas labai lengvas, o linksma tiek mažam, tiek dideliam. Ant didelio lapo, nusipiešiame pandos siluetą, tačiau nosies nepiešiame. Mielą pandos nosytę priešiame ant atskiro lapelio. Nupieštą nosytę iškerpame - ją žaidimo metu bandome prilipdyti į reikiamą vietą. Kas be ko, vykdančio užduotį akys sąžiningai užmerktos arba užrištos.


Kitas smagus žaidimas buvo - protmūšis. Kadangi buvo 22-asis gimtadienis, žinoma, 22 klausimai. Klausimai, be abejo, susiję su pandomis. Buvo daug juoko, daug netikėtų atsakymų.


Na, o skaniausia šventės dalis - desertai. Jais pasirūpino konditerė Julija. Taip pat netikėtas atradimas buvo nerealaus skonio meduoliai, dekoruoti šventės tematika. Dar kartą dėkoju Su meile, meduolis!Ačiū mama ir tėčiui už kantrybę ir pagalbą, kuriant šią šventę.


Ačiū Tau, kad dalyvavai prisiminimuose iš mano 22-ojo gimtadienio!


Su meile,

Noriu Tave pakviesti

Šventės dekoracijų nuoma:


Dirbtinė žaluma

Ilgieji lapai (32 cm (be koto), 50 cm (su kotu); kiekis: 10 vnt).

Mažieji (16 cm (be koto), 29 cm (su kotu), kiekis: 24 vnt)


Staltiesė „Džiunglės“ su monstera lapais

Matmenys: 140 x 220 cm, kiekis: 1 vnt.
Comments


bottom of page