top of page

Burgundiškas planas B

Visada svarbu turėti planą B, kad ir kas benutiktų gyvenime. Taip nutiko ir planuojant močiutės 80-ečio šventinius pietus. Kadangi šventę planavome birželio viduryje, o alyvos gražiausiai žydi gegužės paskutiniosiomis dienomis, turėjome apgalvoti galimus dekoro variantus, jei atėjus šventei neturėtume galimybės panaudoti alyvų.


Vienas iš saugių variantų, kurį būtume galėjusios įgyvendinti kartu su mama - keletas didelių AČIŪ kaimynėms už jų nuostabius bijūnus.

Pasidairius po išpuoselėtus kaimynių gėlynus, supratome, kad mūsų planas B bus bordo ir gražiųjų lietuviškų bijūnų derinys.


Be abejo, negalėjau neparuošti ir kito dizaino kvietimų bei pritaikyti derančias vardo korteles. Kaip visada svečiams lengviausia šventės spalvą nusakyti kvietimo voko spalva, tad tam pasirinkome bordo spalvos vokus, o vardo kortelėms priderinome bordo vaško spaudą.

Renkantis vardo kortelės dizainą, visada svarbu apsvarstyti, kaip norėsite pateikti kortelę. Sulenktos pastatomo tipo kortelės dažnai įkomponuojamos šalia lėkštės, o plokštelės tipo kortelės gali būti derinamos su servetėlės išlankstymu, įrankių serviravimu ir t.t.Šventinį stalą nusprendėme padengti balta staltiese ir bordo šifono takeliu. Baltos staltiesės visada suteiks šviesumo ir elegantiškumo pojūtį, o šifono takelis yra geras pasirinkimas, norint sutaupyti, tačiau suteikti prabangos, lengvumo ir purumo pojūtį, kadangi tai yra viena pigiausių medžiagų, kurios įvairiausių atspalvių galite rasti daugelyje audinių parduotuvių.Šventinio stalo dekorui dinamikos suteiks skirtingo aukščio ir storio žvakidžių bei žvakių panaudojimas. Tokį patį sprendimą galite pritaikyti ir vazoms, kadangi pastaruoju metu vis dažniau nusprendžiama rinktis keletos vazelių kompoziciją, kuriose pamerkti nedideliai kiekiai, kartais net skirtingų rūšių gėlių.


Kaip jau teko minėti anksčiau, pastelinių atspalvių žvaki ieškokite Tiger parduotuvėse, o paprastų baltų žvakių mažomis kainomis galėsite įsigyti didmena prekiaujančiuose prekybos centruose ir bazėse.Kadangi pasirinkome naudoti baltos spalvos servetėles, nusprendžiau, jog gėlėtos ir gan ryškokos vardo kortelės sukurs malonų kontrastą.


Nusprendus naudoti vien tik baltos spalvos vardo korteles, rekomenuoju pagyvinti serviruotę dekore naudojamos gėlės žiedu ar šakele žalumos.Kai rengiama nedidelė šventė, desertai gali būti įkomponuoti į pagrindinį šventės stalą. Tam, kad desertai ir stalo dekoras sudarytų darnią visumą, desertams pasirinkite tą pačią spalvų gamą.


Desertai: Julija MBNiekada nebijokite netikėtų sprendimų. Jie ne tik pagyvins Jūsų šventę, suteiks išskirtinumo, tačiau ir įžiebs norą paragauti net ir mažiausiam saldumynų mėgėjui.Ačiū Tau, kad dalyvavai prisiminimuose iš mano močiutės 80-ečio plano B!

Su meile,

Noriu Tave pakviesti
Šventės dekoracijų nuoma:


Žvakidė/padėkliukas ant kojelės

Skersmuo: 8 cm, aukštis, 16 cm, turimas kiekis: 6 vnt.


Apvali vaza

Skersmuo: 11 cm, aukštis 12 cm, turimas kiekis: 6 vnt.

Vaza

Aukštis: 23 cm, turimas kiekis: 2 vnt.

Taurė

Tūris 200 ml, turimas kiekis 24 vnt.


Komentarze


bottom of page